-39% Спрей за термозащита на боядисана коса

Термозащитен спрей преди сешоар Goldwell Kerasilk Color Protective Blow-Dry Spray 125ml

100% Оригинален продукт

Експресна доставка

Преглед преди плащане

Подарък към поръчката

Получавате 28 бонус точки

  • Goldwell
  • Модел: gw1011
  • Наличност: В наличност
  • 47.00 лв
  • 28.50 лв

Термозащитен спрей

Термозащитен спрей преди сешоар Goldwell Kerasilk Color Protective Blow-Dry Spray 125ml

Сешоар за обем …Преса за идеално права коса…Маша за топли къдрици….

Всичко това кара косата ви да впечатлява от завидно разстояние!

А от близо? Вяла и суха коса? Късащи и стърчащи краища?

Ако и вие виждате това в огледалото, то ние ще помогнем на вашата коса да е загладена, еластична и здрава, дори и под микроскоп!

Двуфазният Термозащитен спрей на Goldwell е продукта, който няма да искате да свършва!

Смесвайки двете му активни фази, достигате максимум защитата от всички уреди, които използвате за оформяне на косата си. Първата е с фина структура, концентрирана с кератин и масло от таману, които заздравят и хранят всеки кичур. Втората фаза е лека водна основа богата на глицерин който задържа водата в косата, която като филм обгръща косъма, заглажда и предпазва от вредните UV лъчи и термични действия.

Как да използвам?

  • След измиване с шампоан и балсам или интензивна маска  Goldwell Kerasilk Color , подсушете косата с кърпа. Разклатете флакона до пълно смесване и впръскайте по дължината на косата. Масажирайте за минутка две скалпа и цялата коса, за по –добро втриване на продукта. Оформете до желаната прическа. Може да използвате както на влажна така и на суха коса, преди кой да е топлина - обработващ уред.
Ако желаеш да споделиш своите впечатления, остави коментар, като попълниш полетата по-долу.
Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

Тест за сигурност

Етикети: Термозащитен спрей преди сешоар Goldwell Kerasilk Color Protective Blow-Dry Spray 125ml